Tiskni se svou 3D tiskárnou o 40% rychleji přes SelfSlice

Používej svůj oblíbený Slicer, ale tiskni rychleji! Vyzkoušej zdarma náš software, který jako jediný zrychlí o 40% i tu nejrychlejší 3D tiskárnu na světě*

Tři důvody, proč používat SelfSlice

Tiskni víc

Vytiskni více modelů se svou 3D tiskárnou. Kvalita tisku zůstává stejná, pouze budeš tisknout až o 40% rychleji.

Začni hned

SelfSlice běží v prohlížeči, je tedy k dispozici ihned.  Nemusíš nic instalovat nebo čekat, až ti dojde zásilka. Prostě se zaregistruj a tiskni rychle!

Buď nejlepší

SelfSlice zrychlí i tu nejrychlejší 3D tiskárnu toho nejlepšího 3D tiskaře na světě o dalších 40%. Navíc můžeš stále používat další metody zrychlení tisku a kombinovat je spolu se SelfSlice

Cena

Osobní

2000 Kč s DPH za rok

Během 1. měsíce možnost zrušit a zaplatit pouze 200 Kč za měsíc
  • Neomezený počet optimalizací
  • Prioritní uživatelská podpora
  • Jeden účet pro jednu osobu

Firemní

6600 Kč s DPH za rok

Během 1. měsíce možnost zrušit a zaplatit pouze 700 Kč za měsíc
  • Neomezený počet optimalizací
  • Prioritní uživatelská podpora
  • Jeden účet možno sdílet s neomezeným počtem uživatelů
  • Aktivní využití možné pouze jedním uživatelem ve stejný čas

Jak to funguje?

SelfSlice-Basic-screen-detail-edited-2

Slicuj

Dále používej svůj oblíbený Slicer. Pro zrychlení tisku sice potřebuješ výtisk specificky vyslicovat, ale tento proces je jednoduchý a přímočarý. Pokud tě zajímá více, podívej se na sekci Videotutoriál a manuál (anglicky)

SelfSlice Basic screen detail edited

Optimalizuj

Nahrej právě vyslicovaný g-kód do SelfSlice a nastav parametry optimalizace. SelfSlice ti umožňuje ponechat kvalitu výtisku, ale přitom snížit dobu tisku. 

IMG_7168_edited-small

Vytiskni

Nahraj zoptimalizovaný g-kód do své 3D tiskárny. SelfSlice optimalizuje g-kód takovým způsobem, aby jej tvá 3D tiskárna snadno a přitom rychle vytiskla. Spusť tisk a užívej si rychlý tisk.

Zbrusu nová metoda zrychlení tisku

SelfSlice je doplňková webová aplikace ke Slicerům, která umožňuje novou metodou zrychlit tisk až o 40%. Pro toto je využíván náš vlastní optimalizační proces, který umíme jako jediní na světě.* Tento proces spočívá v tom, že vnitřek výtisku se tiskne 2x vyšší výškou, zatímco povrch výtisku zůstává jemný. Podívej se na video porovnávající tisk přes SelfSlice s běžným tiskem a porovnej rychlost tisku a kvalitu. 

Videotutoriál a manuál (anglicky)

*Prohlášení

1. SelfSlice je jediný software na světě, který umožňuje tisknout externí perimetr (jedna vnější linka výtisku) jinou výškou vrstvy než vnitřní perimetr a ostatní vnitřní sekce výtisku, na běžných FFF 3D tiskárnách. Toto prohlášení je založeno na věřejně dostupných datech získaných v červnu 2023